Під дією сили 3 Н пружина розтягнулася на 3 см. На скільки розтягнеться пружина під дією сили 6 Н?

( Рогорнута відповідь)

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянова Софья.

Ответ: 6см

Объяснение:

Дано:

F1=3Н

х1=3см=0,03м

F2=6Н

-------------

х2-?

Согласно закона Гука:

F=kx

Отсюда:

k=F1/x1=3/0,03=100Н/м

x2=F2/k=6/100=0,06м=6см