Пружина довжиною 15 см має коефіцієнт жорсткості 30 Н/м.На скільки розтягнеться пружина під

дієюсили ЗН?(Відповідь округли до десятих)Відповідь: пружина розтягнеться наL​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Объяснение:

F=k∆l

∆l=F/k=3/30=0.1м