Пружина довжиною 25 см має коефіцієнт жорсткості 50 Н/м . Яке розтягнення пружини під дією сили

15 Н ? (Відповідь округли до десятих) срочноо Даю 29 балов тольео правельно

Ответы на вопрос

Отвечает Ан Руслан.

Ответ:

Объяснение:F=kx

X=F/k=0,3м

Отвечает Вотякова Ксения.

Ответ: x=0.3m

Объяснение:

Дано:

k=50H/m                  1) x=Fпру/k=15H/50H/m=0.3m

l0=25cm=0.25m

Fпру=15H

x - ?