Що покаже динамометр, якщо сталевий циліндр масою 312 г, який підвішений до нього повністю занурити

у воду. напишите полностю, а не один ответ!!! ДАЮ 40 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Каппарова Улжан.

Ответ:

Объяснение:

m = 312 г = 0.312 кг

pv = 1000 кг/м^3 плотность воды

pg = 7800 кг/м^3 плотность стали

F = ?

объем стали

V = m / pg = 0.312 / 7800 =0.00004 м^3

вес стали

P = m*g = 0.312*10 = 3.12 H

сила Архимеда

Fa = pv*g*V = 1000*10*0.00004 = 0.4 H

найдем показания динамометра

F = P - Fa = 3.12 - 0.4 = 2.72 H