ДАЮ 100Б Що покаже динамометр якщо підвішене до нього тіло масою 150 г та об'ємом 45 см³ повністю

занурити у воду​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ:

1,05(H)

Объяснение:

 P = mg = 0,15 · 10 = 1.5 (H)

 Fₐ = ρ(в)gV = 1000 · 10 · 45 · 10⁻⁶ = 0,45 (H)

 P' = P - Fₐ = 1.5 - 0,45 = 1,05 (H)