Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шар нафти висотою 0,15 м. Густина нафти

800 кг/м 3 . через дано пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкина Любовь.

Ответ:

Дано:

p = 800кг/м {}^{3}

n=0,15м

р - ?

Объяснение:

р=р×g×h=800×10×0,15=1200Па