Під час електролізу на катоді за 10 хв виділилося 0, 297 г міді ( ІІ). Яку силу струму показував

амперметр при цьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Кристина.

Ответ:

k=0.33 * 10⁻⁶

m=kIt

I=m/kt

I=0.297*10⁶/0.33*10*60=1.5 МА