Пж поможітььь!! (50 балов). Камінь вільно падає з вершини гори висотою 80 м. Яку швидкість він буде

мати в момент падіння на земну поверхню?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимкин Вадим.

Ответ:

40м/с

Объяснение:

h=gt²/2

80=10*t²/2

10t²=160

t²=16

t=4c

V=g*t

V=10*4=40м/с