Від високої гори відломився і став падати вільно камінь. Яку швидкість він буде мати через 3 с

після початку падіння? Прискорення вільного падіння приблизно дорівнює 10 м/с2. ДАЮ 60 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Полина.

Ответ:

Швидкість каменя після 3 секунд падіння можна знайти, використовуючи формулу для вільного падіння:

V = u + at

де:

V - кінцева швидкість (що нас цікавить)

u - початкова швидкість (0 м/с, оскільки камінь падає вільно з гори)

a - прискорення вільного падіння (10 м/с²)

t - час (3 секунди)

Підставимо значення:

V = 0 + (10 м/с²) * (3 с) = 30 м/с

Отже, камінь матиме швидкість 30 м/с після 3 секунд падіння.

1 0