. Мяч, який кинули горизонтально зі швидкістю 54км/год, впав на землю через 2с. Обчислити висоту

падіння, дальність кидання і кінцеву швидкість падіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Нуржигит.

Ответ:

висота-20м

дальність кидання-108м

кінцева шв. падіння-74м/с

Объяснение:

h=gt^/2=10*4/2=20

l=vt=54*2=108

Vкінцева=V+gt=54+10*2=74м/с