Автомобіль масою 3 т рухається по опуклому мосту радіусом 80 м і проходить його середину зі

швидкістю 72 км/год. Знайти вагу автомобіля в цій точці. Нужно решение, помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Станислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 3 т = 3 000 кг

R = 80 м

V = 72 км/ч = 20 м/с

_________________

P - ?

1)

Ускорение:

a = V² / R = 20²/80 = 5 м/с²

2)

Вес:

P = m·(g - a) = 3 000·(10 - 5) = 15 000 Н   или    15 кН