Тіло падає з висоти 40м в ущелину.Визначити час падіння та швидкість тіла в момент дотика.


Ответы на вопрос

Отвечает Юшин Кирилл.

Ответ:

u=\sqrt{2gh}

u=\sqrt{2*10*40}

u=28,3 м/с

t=2h/u

t=(2*40 м)/28,3 м/с=2.8 с

Объяснение: