Два провідники з опорами 2 i4 Ом з'єднані паралельно до джерела напруги 0,04 кВ. Яка сила струму в

нерозгалуженій ділянці даного кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Данил.

Відповідь:

30 A

Пояснення:

Првідники з'єднані паралельно:

R_1,2=R_1*R_2/R_1+R_2=2*4/2+4=4/3 Ом

За законом Ома:

I=V/R=40*3/4=30 A