Пiсля збільшення абсолютно! температури в 1,3 разу тиск газу в закритому балоні збільшився на 150

кПа. Яким був початковий тиск у балоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Великая Милана.

Ответ:

P₁=500 кПа

Объяснение:

P₁*V/T₁=P₂*V/T₂

P₂=P₁+150

T₂=1.3T₁   Подставим в первое уравнение сократив одинаковые сомножители V

P₁/T₁=(P₁+150)/1,3T₁  *T₁

P₁-P₁/1,3=150/1,3

0,3/1,3P₁=150/1,3

P₁=150/0,3=500

проверка

500/Т₁=650/(1,3Т₁)