Зоря рухається від Землі зі швидкістю c/5 (тут с - швидкість світла у вакуумі). Визначте швидкість

світла від цієї зорі, яку виміряє земний спостерігач Виберіть одну відповідь a. c/5 b.c c. 2c/5 d4c/5

Ответы на вопрос

Отвечает Лантратов Максим.

Ответ:

Поскольку

n = c / V

то V = c/n = 3·10⁸ / 1,5 = 2·10⁸ м/с

Объяснение: образец