На тіло, що повністю занурене у гас, діє архімедова сила 4 н. Яка архімедова сила діятиме на це

тіло,якщо його занурити у воду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурадян Сусанна.

Ответ:

Fа2 = 5 Н

Объяснение:

Дано:

Fа1 = 4 Н

ρгасу = 800 кг/м3

ρводи = 1000 кг/м3

Знайти: Fа2 - ?

Розв'язання:

Fа1 = ρгасу*g*V. V = Fа1 / ρгасу*g.

Fа2 = ρводи*g*V.

Fа2 = ρводи * g * (Fа1 / ρгасу*g) = 1000 кг/м3 * 10 м/с2 * (4 Н / 800 кг/м3 * 10 м/с2 ) = 5 Н