Біля підніжжя водонапірної вежі висотою 40 м зірвало водопровідний кран. Діаметр утвореного отвору

6 см. З якою силою потрібно притискали заглушку до отвору, щоб не лилася вода? Дати розгорнуту відповідь (дано, СІ і тд.)

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёв Виктор.

Ответ:

1130 Н

Объяснение:

h=40м

d=6cм=0,06 м

g=10м/с2

р=1000кг/м3

Сила тиску визначається за формулою: F=PS

Тиск стовпа рідини визначається за формулою: P=pgh

Площа становить: S=\frac{\pi d^{2} }{4}

Підставляємо все у першу формулу: F=\frac{pgh\pi d^{2} }{4}

F=\frac{1000 *10*40*3,14*0,06^{2} }{4}=1130 Н