тіло вільно падає з висоти 10 м. Яка його потенціальна енергія на висоті 5м? Яка його кінетична

енергія у момент падіння на Землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Объяснение:

Еп=mg(h1-h2)=m*10 Н/кг*5 м=50m Дж

Ек=mv^2/2=0, т.к. скорость равна 0