2. На яку висоту можна підняти кам'яну брилу масою 1000 т, застосовуючи енергію поділу 2,6-1021

атомів Урану-235 (саме стільки атомів містить 1г Урану-235)?СРОЧНО ПЛИЗ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стульнев Артём.

Ответ:

Объяснение:

Заглянем в справочник.

При распаде 1 грамма U²³⁵ выделяется

Q = 8,2·10¹⁰ Дж энергии

Потенциальная энергия камня:

Eп = m·g·h

Приравняем Eп и Q

m·g·h = Q

Высота:

h = Q / (m·g) = 8,2·10¹⁰ / (1 000 000·10) = 8 200 м