Яку потрібно прикласти силу, щоб тілу масою 2 кг , яке лежить на горизонтальній поверхні, надати

прискорення 20 см/с2? Коефіцієнт тертя між тілом і поверхнею 0,02.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Fтяжіння = 0.02 *2= 0.04

F=ma

F=0.2 *2 = 0.4

F=0.4+0.02=0.42