Визначте швидкість руху тіла після 2,5 с вільного падіння без початкової швидкості.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевич Антон.

Ответ:

25 м/с

Объяснение:

v=vo+g*t=0+10*2.5=25 м/с

======================