Визначте період вільних електромагнітних коливань у контурі, що складається з конденсатора

ємністю 25 пФ і котушки індуктивністю 16 мкГн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

C = 25 пФ = 25·10⁻¹² Ф

L = 16 мкГн = 16·10⁻⁶ Гн

__________________

T - ?

Период свободных колебаний:

T = 2·π·√ (L·C)

T ≈ 6,28·√ (16·10⁻⁶ · 25·10⁻¹² ) ≈ 0,13·10⁻⁶ с    или    0,13 мс