Визначте відстань, що на ній знаходиться джерело звукового сигналу, якщо по повітрю він дійшов до

спостерігача на 10 с пізніше, ніж по залізничній колії. Швидкість поширення звуку в повітрі 330м/c, у сталі 5030 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

3531 м

Объяснение:

t=10

t1=s/330       t2=s/5030

t=t1-t2=s/330-s/5030=10

5030s-330s=10•330•5030

4700s=10•330•5030

47s=33•5030

s=33•5030/47=3531 (м)