З якою силою притягуються два вагони на відстані 1000 м, якщо маса кожного вагона дорівнює 80 500

кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коржова Іра.

Ответ:

Дано:

m1=m2=80 500кг

R=1000м=10^3м

Знайти:

F-?

Розв'язання:

G=6,67×10^-11 Hм^2/кг^2

F=G×m1×m2÷R^2=

=6,67×10^-11×80 500÷10^6=5,4(H)