Два вагони, маса кожного з яких дорівнює 60 т рухається прямолінійно в одному напрямку. Швидкість

першого вагона 10 м/с, a другий 20 м/с. З якою швидкістю рухається вагони після автозчеплення?

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманов Ваня.
По закону сохранения импульса m*V1+m*V2=2*m*V
V=(V1+V2/2=(10=20)/2=15 м/с