Півгодини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 24 км/год, а потім ішов пішки 6 км зі швидкістю 4

км/год. Обчисліть середню швидкість руху хлопчикв

Ответы на вопрос

Отвечает Makeeva Maria.

Ответ:

v(cер) = 9  км/год

Объяснение:

Щоб вирахувати середню швидкість потрібно

              v1*t1   + v2*t2

v(cер) = --------------------------------------

               t1  + t2

В першому випадку ми знаємо час з умови — пігодини (30 хвилин - або 0.5 год)

В другому випадку час нам потрідно знайти

v2 = s2 / t2, звідки t2 = s2 / v2

t2 = 6 км / 4 км/год = 1.5 год

Тоді

              24км/год * 0.5год   +  4км/год * 1.5год

v(cер) = -------------------------------------------------------

                    0.5год + 1.5год

              12км   +  6км

v(cер) = ----------------------------- = 9  км/год

                     2 год