Півгодини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкість 24 км/год а потім ішов пішки 6 км зі швидкістю 4

км/год визначте середню швидкість руху хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Воронко Костя.

Ответ:

9 км/ч

Объяснение:

v = весь путь / всё время

S = 24*0.5 + 6 = 12+6 = 18

t = 0.5 + 6/4 = 0.5 + 1.5 = 2

v = S/t = 18 / 2 = 9 км/ч