півгодини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 24 км/ год, а потім ішов пішки 6 км зі швидкістю

4 км/ год обчисліть середню швидкість руху хлопчика​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Лера.

Объяснение:

Дано:

Виконання:

v1 = 24км/год

t1 = 0,5год S1=

v1t1 = 24*0,5 = 12( км )

S2 = 6км t2 =

S2/v2 = 6:4 = 1,5 (год)

v2 = 4 км/ год

Середня швидкість :

------------------------- v

ср. = (S1+S2)/(t1+t2)=(12+6)/(0,5+1,5)=

Найти: v ср. -

? = 18:2=9

(км/год)

Відповідь: Середня швидкість руху хлопчика 9 км/год