Периметр прямокутника 84 дм, а одна з його сторін у 5 разів менша за другу. Знайти сторони та

Площу.

Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона - х дм

2 сторона - 5х дм

Р = 84 дм

х + 5х = 84 : 2

6х = 42

х = 42 : 6

х = 7

1 сторона (х) = 7 дм

2 сторона (5х) = 5 * 7 = 35 дм

Р = 2 * (7 + 35) = 2 * 42 = 84 дм

S = 7 * 35 = 245 дм²