Радіосигнал, посланий на Місяць , відбився й був прийнятий на Землі через 2,5с після посилання

.Визначте відстань від Землі до Місяця в цей час . ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Объяснение:

S = V * t

V - скорость (для света 300000000 м / c)

t - время (2,5 c)

S = 300000000 * 2,5 = 750000000 м = 750000 км

Отметьте пожалуйста, как лучший ответ.