Радіосигнал, посланий на Місяць , відбився й був прийнятий на Землі через 2,5с після посилання

.Визначте відстань від Землі до Місяця в цей час .​

Ответы на вопрос

Отвечает Ирискин Данила.

Ответ:

S = V * t  

V - скорость ( для света 300000000 м / c )  

t - время ( 2,5 c )  

S = 300000000 * 2,5 = 750000000 м = 750000 км

Объяснение: