Радіосигнал, посланий на Місяць, відбився й був прийнятий на Землі через 2,5с після посилання.

Визначити відстань від Землі до Місяця.

Ответы на вопрос

Отвечает Демьянов Тимофей.

S = V * t 

V - скорость ( для света 300000000 м / c ) 
t - время ( 2,5 c ) 

S = 300000000 * 2,5 = 750000000 м = 750000 км