Через який час радіосигнал посланий з Землі до Місяця повернеться назад, якщо відстань від Землі до

Місяця 384 400 км. Швидкість поширення електромагнітних хвиль с = 3×108 м/с. а) 2,56 с б) 2,51 хв в) 5,12 с с) 3 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Алексашина Софья.

Расстояние, которое должен пройти сигнал:

      S = 2 · 384 400 = 768 800 (км) = 7,688 · 10⁸ (м)

Время на прохождение сигнала:

      t = S/c = 7,688 · 10⁸ : (3 · 10⁸) ≈ 2,56 (c)