Відстань від Землі до Місяця дорівнює 384000 км. За який час посланий з Землі радіосигнал , який

відбився від поверхні Місяця ,повернеться на Землю ?

Ответы на вопрос

Отвечает Липкин Матвей.
R=384*10^6 м
t=2R/c=768*10^6/3*10^8=256*10^-2=2.56 c
...............