через який час радіосигнал посланий з землі до місяця повернеться назад якщо відстань від зеслі до

місяця 384400км .Швидкість поширення електромагнітних хвиль с=3•10в 8степени м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Ласый Марк.
T = 2s/c = 2•384400•10^3/(3•10^8) = 7,688/3 = 2,56 c.