Маятник здійснює 300 коливань протягом 75 с. Яким є період його коливань?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Рената.

Ответ:

Т = t/N

T = 75/300 = 1/4c = 0,25c

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

N - кількість коливань

t - час