Щоб затягти ящик нагору по похилій площині з кутом нахилу 20°, треба прикласти силу 80 Н, а щоб

стягти вниз — 10 Н. В обох випадках силу прикладають у напрямі руху. Знайдіть коефіцієнт тертя між ящиком і площиною Помогите много балов! решение

Ответы на вопрос

Отвечает Бережной Женя.

Ответ:

α=20° F1=80 H F2=10 H μ=?

===

F1=μ*m*g*cosα+m*g*sinα

F2=μ*m*g*cosα-m*g*sinα

F1/F2=(μ*cosα+sinα(/(μ*cosα-sinα)

μ≈0.32