Водій автомобіля встановив круїз-контроль і їхав на пікнік зі швидкістю 89 км/год. В дорозі він

провів 1,5 години. Яку відстань проїхала машина? Машина проїхала відстань \(l =\) км. (Результат округли до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Брушневская Настя.

Ответ:

89*1,5=133,5 (км)

Объяснение:

Формула: 89(км / год) * 1,5 год

l=v*t