Кулька котилася по столу і упала на підлогу на відстані 0,5 м від нього. Яка початкова швидкість

кульки, якщо висота стола 1,25 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

Vo=1 м/с

Объяснение:

дано S=0,5 м

h=1,25

V-?

Найдем  t

h=g*t^2/2

t^2=2h/g

t=0,5c

Vо= S/t=0,5/0,5=1 м/с