Кулька вільно скочується похилою площиною AB, довжина якої 1 метр. Початкова швидкість кульки

дорівнює нулю. Провівши 5 експериментів, учень визначив час, за який кулька проходить відстань AB: t1 = 0,993 c; t2 = 0,995 c; t3 = 0,987 c; t4 = 1,012 c; t5 = 1,013 c. 1. Визначте середнє прискорення (м/с2) кульки. 2. Визначте швидкість (м/с), якої набула кулька в точці B. (Это ЗНО 2015) Ответ: 2 и 2

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.

Ответ:

2м/с^2

2м/с

Объяснение:

среднее время

t=(t1+t2+t3+t4+t5)/5=(0.993+0.995+0.987+1.012+1.013)/5 = 1.000 c

среднее ускорение

S=(a*t^2)/2

a=2*S/(t^2) =1*2/1^2=2м/с^2

скорость

a=(V-V0)/t       (V0=0)

V=a*t=2*1=2м/с