Яку кількість води можна перетворити в пару, якщо надати воді 0,81МДж тепла. Початкова температура

води 100 °С. Питома теплота пароутворення води r=2,3МДж/кг=2300000Дж/кг. Відповідь заокругли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Фогельзанг Паша.

Ответ:

Объяснение:

Q = 0,81МДж = 0,81*10 ^6 Дж

r =2,3МДж/кг=2,3*10^6 Дж/кг

m=?

Воду взяли при температуре кипения, тогда

Q = m*r

m= Q / r = 0,81*10 ^6 / (2,3*10^6) = =0.4 кг == 352,2 г.