Яку кількість води можна перетворити в пару, якщо надати воді 7,81МДж тепла. Початкова температура

води 100 °С. Питома теплота пароутворення води r=2,3МДж/кг=2300000Дж/кг. Відповідь заокругли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Мари Мари.

Дано:               СИ:                  Решение:

вода                                         Так как t=100°C, то нагревать воду не нужно

Q=7.81МДж     7810000Дж     Q=rm -> m=Q/r

t=100°C                                      m=\frac{7810000}{2.3*10^{6} } =3.4 кг

r=2,3*10^{6}Дж/кг

m-?

Ответ: m=3,4 кг