Яка кількість теплоти необхідна для перетворення води масою 115,8г у пару при температурі 100°С?

Питома теплота пароутворення води r=2,3МДж/кг=2300000Дж/кг. Відповідь заокругли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Паша.

Ответ:

Объяснение:

m=115.8 г = 0,1158 кг

r =2,3МДж/кг=2,3*10^6 Дж/кг

Q =?

Воду взяли при температуре кипения, тогда

Q = m*r = 0,1158 * 2,3*10^6 = =0,3 МДж == 266,3 кДж