5. Тілу передали кількість теплоти у 223 Дж, внаслідок чого його внутр. енергія змінилася на345

Дж. Яку роботу виконали над тілом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

122 Дж

Объяснение:

ΔU=345 Дж    Q=223 Дж     A=?

===

A=ΔU-Q=345-223=122 Дж

===========================