Помогите Надані закони руху двох матеріальних крапок: X 1 =4+0,5t; X 2 =8-2t. Знайти час і місце

їх зустрічі. Побудувати графіки руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Виктория.

Ответ:

при встрече х1=х2, значит 4+0.5t=8-2t, 2.5t=4, t=1.6 c, x=4.8 м

оба графика линейные функции от t