Два тіла рухаються одне відносно іншого за законамих1=1+2tх2=2+tВизначити початкові координати та

швидкості руху данних тіл,побудувати графіки залежності координати ,від часу за графіком визначити місце зустрічі данних тіл і знайти координату та час зустрічі,перевірити отримані результати математичним шляхом.

Ответы на вопрос

Отвечает Запрометов Александр.
Для першого х1=1+2t
початкова 1м/с, а швидкість 2м/с
а для другого х2=2+t
початкова буде 2м/с а швидкість 1м/с

х1=х2

1+2t=2+t
2t-t=2-1
t=1(місце де вони зустрілись)
х=3(координата)