Помогите срочно!!! Яким є номінальний опір волоска розжарення электричної лампи на цоколі якої

написано 110В, 50вт?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бортнік Ія.

Ответ:242 Ом

Объяснение:Я как твой однокласник помогу тебе.

P=50 Вт

U=110 В

-------------

R-?

R=(U^2)/P

R=110^2/50=242