На цоколі лампи розжарення написано 48В,96Вт.Яка сила струму повинна протікати через нитку

розжарення лампи,щоб вона праццювала за номінальної потужності?

Ответы на вопрос

Отвечает Пятак Алёна.

Ответ:

2A

Объяснение:

Скористаємось формулою потужності: P=U * I

Звідси виразимо силу струму, I = P/U=96/48=2A