Помогите пожалуйста решить) На цоколі лампи розжарення написано 48 В, 96 Вт. Яка сила струму

протікає через лампу, коли вона працює за номінальної потужності?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Егор.

Ответ:

2А,

Объяснение:

Дано: Р=96Вт,

          U=48В,

Решение:   P=U*I,  I=P/U=96Вт/48В=2А,