Яким є опір волоска розжарення електричної лампи, на цоколі якої написано «100 Вт, 110 В»?​


Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Мирослава.

Відповідь:

Думаю правильно зробив)

Пояснення:

P=UI

I=P/U

I=100/110=0,9A